Kosmetika

Kosmetika

Pracuji s profesionální řadou kosmeceutik Wellu Larens. Larens je moderní specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům.

Představuje regeneraci, výživu a péči v jednom.

Klíčová složka v podobě BIOPEPTIDE COMPLEX – zdroj přírodních peptidů nazývána též „budoucností kosmetologie” představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled.

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Jak dosahovat velmi dobrých výsledků v boji proti stárnutí či u problematické pleti?

Komplexním přístupem!

Protože Larens je výsledek více než desetileté spolupráce s prof. Andrzejem Frydrychowským, .je to zdroj pýchy, protože jako jediní na světě vlastní patent k získávání biologicky aktivního kolagenu a rybích peptidů.

Pro nás všechny blahodárné účinky BIOPEPTIDE COMPLEX znamenají:

  • nárůst kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové v prospěch zlepšení kvality kůže a mnoha orgánů v těle, mj. kostí, kloubů, chrupavek, vlasů, nehtů a mnoha dalších,
  • zpomalení aktivity enzymů způsobujících stárnutí,
  • hloubkovou regeneraci, výživu a péči o pleť, která se vlivem komplexu přírodních peptidů stává světlejší a má vyrovnaný tón, je pevnější, pružnější a více hydratovaná.

Zbavím vás starostí o to, zda si vyberete vhodný produkt, tuto zodpovědnost můžete nechat na mě.

Produkty na sebe navazují tak, aby byl na pleti dosažen maximální efekt

Na konkrétní proceduře se domluvíme vždy před samotným ošetřením. Odsouhlasíme si cenu ošetření, dle diagnostiky a stavu vaší pleti.

Popis kosmetických procedur